top of page

Bezpečnostné dvere BEDEX

Bezpečnostné dvere BEDEX

 

Bezpečnostné a protipožiarne dvere BEDEX sa začali vyrábať na prelome rokov 1993 a 1994. Z toho ľahko usúdiť, že spoločnosť má dlhoročné skúsenosti s výrobou, predajom a montážou. Cieľom spoločnosti je ponúknuť každému zákazníkovi perfektný výrobok a servis, zodpovedajúci nárokom na bezpečie, komfort a tomu primeranú cenu. Filozofiu značky BEDEX  najlepšie vystihuje slogan "Bezpečie nie je luxus!".


Bezpečnostné dvere

Bezpečnostné dvere BEDEX sú vyrábané na prvotriednych strojárskych zariadeniach Trumpf a sú konštruované z materiálov, ktoré zaručujú ich vysokú kvalitu. Do konštrukcie bezpečnostných dverí sú zabudované len riadne certifikované komponenty a materiály tak, aby výrobok zvládal aj tie najnáročnejšie skúšky odolnosti voči vlámaniu a protipožiarnej odolnosti.

Protipožiarne dvere

Oceľové protipožiarne dvere konštrukcie D1 nezvyšujú v požadovanom čase požiarnej odolnosti intenzitu požiaru a obsahujú len nehorľavé látky. Protipožiarny uzáver je zostava protipožiarnych dverí, ktoré sú zasadené do oceľovej protipožiarnej zárubne (štandardnej alebo špeciálnej - podľa požadovanej odolnosti).

Kolekcia BEDEX ŠTANDARD

Bezpečnostné dvere BEDEX Štandard 2
Bezpečnostné dvere BEDEX Štandard 3

Kolekcia BEDEX VARIO D3

BEDEX Vario D3 jednokrídlové
BEDEX Vario D3 dvoukrídlové
BEDEX Vario D3 Super

Kolekcia BEDEX VARIO V3

BEDEX Vario V3 jednokrídlové
BEDEX Vario V3 dvojkrídlové

Kolekcia BEDEX KAVAN MLT SP

BEDEX Kavan MTL SP

Kolekcia BEDEX VARIO EL VD

BEDEX Vario EL VD 3
BEDEX Vario EL VD 3 s PO
BEDEX Vario EL VD 4 s PO
BEDEX Vario EL VD 4

Kolekcia BEDEX ATYP

Súčásťou našej obchodnej stratégie je snaha o čiastočnú typizáciu výroby dverí BEDEX. Tieto stránky predstavujú tri typové rady bezpečnostných dverí. Pri existujúcej škále variabilných možností zpracovnia dverí však základným spôsobom práce zostává zákazková produkcia.

Za každými dverami sa skrýva originálny interiér, a nie je proto dôvod, prečo by i samotné dvere nemaly byť originálne, jedinečné.

Bezpečnostné dvere se líšia nielen tvarom a rozmermi. Omnoho dôležitější je účel, ku kterému slúžia a zvolený stupeň zabezpečenia. Im odpovedá konštrukcia a voľba vybavenia dverí.

Zaťiaľ čo konštrukčné odlišnosti a vnútorná výbava zostávajú očiam skryté, povrchová úprava, kovanie a doplnky sú naopak výraznými prvkami. Ich vzhľad musí zodpovedať funkčným i estetickým požiadavkom. Preto vo všetkých oblastiach výbavy a povrchovej úpravy dverí spolupracujeme s osvedčenými a renomovanými dodávateľmi komponentov či materiálov.

Možnosti výberu sú obrovské, a tak sa dvoje konstrukčne naprosto zhodné dvere môžu zvonku k nepoznaniu líšiť. Môžeme ich farebne lakovať či polepiť omývateľnou fóliou, alebo napríklad obložiť patinovaným slavonským dubom tak, že naprosto splynú s interiérom renesančného zámku.Vďaka zákazkovej výrobe vieme skrátka dať bezpečnosti ten správný kabát! Pokiaľ ste si teda nevybrali z orientačnej typovej ponuky, kontaktujte nás a my Vám ponúkneme riešenie podľa Vašich predstáv.

Povrchové úpravy - fólie

 

Na všetkých dverách BEDEX ponúkame výber z trinástich odtieňov kvalitných dverových fólií. Pri sériovo vyrábaných dverách BEDEX ŠTANDARD základná ponuka zahrňuje sedem odtieňov – dub svetlý, dub tmavý, buk, biele drevo a čerešňa, javor a jelša.

Vybrané odtiene možno ľubovoľne kombinovať, môže byť iný dekor na vonkajšej a iný na vnútornej strane.

 

Ak Vám základná ponuka dekorov u sériove vyrábaných dverí nevyhovuje, tak len za 27,8 EUR+DPH Vám vyrobíme dvere s iným dekorom, ktorý nie je zahrnutý v základnej ponuke.
 

Základné, bezpríplatkové povrchové úpravy:

Rozšírené, príplatkové povrchové úpravy:

KONTAKTNÝ FORMULÁR PRE BEZPEČNOSTNÉ DVERE BEDEX

Na vyplnený formulár Vám odpovieme čo najskôr, v pracovných dňoch medzi 8. a 18. hodinou.

Výborne! Správa bola odoslaná.

bottom of page