top of page

INTERIÉROVÉ DVERE INVADO

INVADO Sp z. o.o. (spoločnosť s ručením obmedzeným) zo sídlom v obci Dzielna patrí medzi poľskými výrobcami okien a dverí, podlahových a ukončujúcich líšt z MDF a sosnových lepených hranolov medzi tých, ktorí sa najpružnejšie rozvíjajú a sú vedúcimi dodávateľmi komponentov pre nábytkársky priemysel. Svoju pozíciu na trhu buduje na základe dvadsaťročných skúseností a neustálych investícií do technológie, ľudí a zdokonaľovania kvality.

Charakteristickým znakom interiérových dverí Invado je fóliovanie povrchu bez spájania na hranách polodrážky. Fólia/Laminát/Reliéfna fólia sa Vám nikdy nebudú odlepovať na hranách. Vďaka tomu hrana nielen vyzerá esteticky, ale je tiež odolnejšia proti poškodeniu. Spojenie fólie sa nachádza vo vnútornej hrane polodrážky – okom neviditeľné.

INTERIÉROVÉ DVERE INVADO
INTERIÉROVÉ DVERE INVADO
INTERIÉROVÉ DVERE INVADO

Značka INVADO patrí k technologicky najvyspelejším v Európe. Inovatívnou ju robí používanie technológie výroby fóliovaných dverných krídel, vďaka ktorej hrana vyzerá esteticky a je odolnejšia proti poškodeniu. Stavte na výrobcu, ktorý je lídrom nových technológií výroby dverí.

KATALÓG INVADO

KONTAKTNÝ FORMULÁR PRE INTERIÉROVÉ DVERE INVADO

Na vyplnený formulár Vám odpovieme čo najskôr, v pracovných dňoch medzi 8. a 18. hodinou.

Výborne! Vaša správa bola odoslaná.

bottom of page