top of page

Prečo nebývať štýlovo? Povzneste dizajn vášho interiéru a buďte osobití. Interiérové tienenie patrí medzi najpoužívanejšie spôsoby zatienenia miestností, a preto je čím ďalej viac kladený dôraz na dizajnové prevedenie. Moderné typy vnútorného tienenia plní funkciu úžitkovú a zároveň sú veľmi luxusným doplnkom Vášho interiéru.

VNÚTORNÉ TIENENIE

Horizontálne žalúzie

Horizontálne žalúzie

Vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie

Látkové rolety

Látkové rolety

ŽALÚZIE, ROLETY A CLONY

VONKAJŠIE TIENENIE

Vonkajšie tienenie je najefektívnejší spôsob, ako zatieniť Váš dom, byt alebo pergolu. Pri správnom výbere dokáže mimo ochrany pred slnkom vo vnútri tieneného priestoru, vytvoriť veľmi príjemnú klímu. Samozrejme ideme s dobou ako technológií, tak i nadčasovým designom.

Vonkajšie žalúzie

Nielen funkčným, ale aj elegantným doplnkom vášho domova budú vonkajšie žalúzie. Nie je náhodou, že sú najčastejšie voleným spôsobom vonkajšieho tienenia. Vašej rodine totiž prinesú možnosť ako zastaviť lúče ešte skôr, než preniknú do miestnosti. Môžete nielen plynule regulovať množstvo svetla, ale vďaka vonkajším žalúziám ušetríte tiež za klimatizáciu.
 

Vonkajšie žalúzie

Vonkajšie rolety

Slnečné lúče prestupujem z poza okná a vám je doma príšerne horúco. Vyriešte úniky tepla cez vaše okná Zažijete aj vy príjemný pocit z bývania a dotvorte váš dom kvalitným roletovým systémom. Rolety sú trendovým riešením i praktickým a elegantným doplnkom. Kvalitný roletový systém zaistí príjemný pocit z bývania.

Vonkajšie rolety

Vonkajšie clony

Ich veľkou výhodou je, že sú priehľadné a človek nie je uzavretý akoby v tmavej komore. Veľmi dobre bránia prenikaniu slnečných lúčov a popritom je cez ne vidieť von. Získajte nové možnosti pri návrhu priestorovej atmosféfy vášho domu. Textilná ochrana proti slnku ponúka nespočet variant, ako elegantne doplnit fasádu domu a pozitivne ovplivniť atmosféru v miesnosti. 

Vonkajšie clony

KONTAKTNÝ FORMULÁR PRE

ŽALÚZIE, ROLETY A CLONY   

Na vyplnený formulár Vám odpovieme čo najskôr, v pracovných dňoch medzi 8. a 18. hodinou.

Výborne! Správa bola odoslaná.

bottom of page