top of page

PROTIPOŽIARNE, PROTIHLUKOVÉ A TECHNICKÉ DVERE

Protipožiarne dvere

Protipožiarne dvere zabezpečia a ochránia váš domov, zdravie a majetok. Vyberte si pre svoj domov tie správne protipožiarne dvere. Pokiaľ si nevyberiete z bežnej ponuky, vyrobíme Vám dvere na mieru. Ponúkame mnoho rôznych materiálov, povrchových úprav, aby aj protipožiarne dvere vkusne dopĺňali váš domov a zároveň ho chránili.

Máme na výber rôzne typy protipožiarnych dverí, drevených aj oceľových, podobne ako protipožiarne zárubne oceľové a drevené obložkové protipožiarne zárubne.

Protihlukové dvere

Protihlukové dvere sú dvere so zvýšeným hlukovým útlmom. U týchto dverí je testovaný priechod zvuku a sú označené počtom decibelov, ktoré pohltí. V našej ponuke nájdete protihlukové dvere so zvukovou nepriezvučnosťou 32 dB, 34 dB, 35 dB, 37 dB a 38 dB.

Protihlukové dvere sú vhodné všade tam, kde sú väčšie nároky na súkromie a pokoj (napríklad vstup do bytu, spálne, detskej izby alebo pracovne). Jedná sa o dvere interiérové - nie sú vhodné do vonkajších priestorov.

Technické dvere

Technické a kovové dvere dopĺňajú širokú ponuku interiérových a vonkajších vstupných dverí pre svoje "vyššie" technické parametre. Parametre, ktoré majú technické dvere Porta, boli merané a potvrdené mnohých testoch vykonaných v špecializovaných laboratóriách. Technické dvere 42 dB obsahujú ešte protipožiarne parametre EI 30 a dymotesnosť. Kovové dvere z kyselinovzdorného plechu je možno použiť vo všetkých priestoroch, ktoré vyžadujú splnenie najprísnejších hygienických parametrov.

protipožiarne dvere
Protihlukové dvere
Technické dvere
bottom of page