top of page

INTERIÉROVÉ DVERE ERKADO

Interiérové dvere a zárubne hrajú významnú úlohu v akomkoľvek priestore, či už je to byt alebo kanceláriu. Svojím spôsobom predstavujú "vstupný portál" medzi jednotlivými zónami. Hlavnou úlohou dverí je ochrániť zóny pred nežiaducimi rušivými vonkajšími vplyvmi a vytvoriť tak pre obyvateľov príjemné prostredie. Úloha interiérových dverí však spočíva nielen v schopnosti rozdeliť priestor, dokážu tiež vytvoriť jeho osobitý štýl.

Výroba interiérových dverí ERKADO ponúka dve modelové rady interiérových dverí: RADU STANDARD a RADU STILE.
 
Okrem výroby dverí sa spoločnosť ERKADO zaoberá ešte ďalšie tradičné činností. Ide o výrobu a predaj dverného príslušenstva - obložkové zárubne, rámové zárubne, zárubne typu tunel (slepá zárubňa), krycie lišty, garniže pre posuvné dvere a ostatné najrôznejšie modifikácie a farby.

dvere_erkado_velkoobchod_2.jpg
dvere_erkado_velkoobchod_3.jpg
dvere_erkado_velkoobchod_1.jpg

Interiérové dvere sú štandardným zariadením každého domu. Predstavujú moderné riešenia, atraktívny dizajn a kvalitné zhotovenie. Zákazníci sa môžu tešiť z dverí, ktoré nemajú len funkčné vlastnosti, ale aj estetický vzhľad. Erkado je značka, ktorej záleží na rozvoji a vytváraní výrobkov, ktoré splnia vaše očakávania.

KATALÓG ERKADO

KONTAKTNÝ FORMULÁR PRE INTERIÉROVÉ DVERE ERKADO

Na vyplnený formulár Vám odpovieme čo najskôr, v pracovných dňoch medzi 8. a 18. hodinou.

Výborne! Vaša správa bola odoslaná.

bottom of page