top of page

Bezpečnostné dvere BEDEX Atyp

Bezpečnostné dvere BEDEX KAVAN MUL-T-LOCK SP s PO EI 30 D3

 

Bezpečnostné dvere BEDEX - atypická zákazková výroba

Súčasťou našej obchodnej stratégie je snaha o čiastočnú typizáciu výroby dverí BEDEX. Tieto stránky predstavujú tri typové rady bezpečnostných dverí. Pri existujúcej škále variabilných možností spracovania dverí však základným spôsobom práce zostáva zákazková produkcia. Za každými dverami sa skrýva originálny interiér, a nie je preto dôvod, prečo by i samotné dvere nemali byť originálne, jedinečné.

Bezpečnostné dvere sa líšia nielen tvarom a rozmermi. Omnoho dôležitejší je účel, ku ktorému slúžia a zvolený stupeň zabezpečenia. Im odpovedá konštrukcia a voľba vybavenia dverí.

Zatiaľ čo konštrukčné odlišnosti a vnútorná výbava zostávajú očiam skryté, povrchová úprava, kovanie a doplnky sú naopak výraznými prvkami. Ich vzhľad musí zodpovedať funkčným i estetickým požiadavkom. Preto vo všetkých oblastiach výbavy a povrchovej úpravy dverí spolupracujeme s osvedčenými a renomovanými dodávateľmi komponentov či materiálov.

Možnosti výberu sú obrovské, a tak sa dvoje konštrukčne naprosto zhodné dvere môžu zvonku k nepoznaniu líšiť. Môžeme ich farebne lakovať či polepiť umývatelnou fóliou, alebo napríklad obložiť patinovaným slavonským dubom tak, že naprosto splynú s interiérom renesančného zámku.Vďaka zákazkovej výrobe vieme skrátka dať bezpečnosti ten správny kabát!

 

Pokiaľ ste si teda nevybrali z orientačnej typovej ponuky, kontaktujte nás a my Vám ponúkneme riešenie podľa Vašich predstáv.

Povrchové úpravy - fólie

 

Na všetkých dverách BEDEX ponúkame výber z trinástich odtieňov kvalitných dverových fólií. Pri sériovo vyrábaných dverách BEDEX ŠTANDARD základná ponuka zahrňuje sedem odtieňov – dub svetlý, dub tmavý, buk, biele drevo a čerešňa, javor a jelša.

Vybrané odtiene možno ľubovoľne kombinovať, môže byť iný dekor na vonkajšej a iný na vnútornej strane.

 

Ak Vám základná ponuka dekorov u sériove vyrábaných dverí nevyhovuje, tak len za 27,8 EUR+DPH Vám vyrobíme dvere s iným dekorom, ktorý nie je zahrnutý v základnej ponuke.
 

Základné, bezpríplatkové povrchové úpravy:

Rozšírené, príplatkové povrchové úpravy:

bottom of page