top of page

INTERIÉROVÉ DVERE VOSTER

Spoločnosť Voster začala svoju obchodnú činnosť v roku 1993, ale mohlo by sa zdať, že jej pôvod siaha až do detských čias majiteľa spoločnosti, kedy spolu s láskou k prírode vychádzajúcej z lesných tradícii, sa zrodila túžba venovať sa práci s drevom. Dovtedy spoločnosť fungovala pod názvom Drevo-Hurt, ale po zavedení na trh značky Voster v roku 2012, prijala jej názov.

 

V súčasnej dobe sa medzi výrobkami okrem rámových krídel nachádzajú aj dýhované, lakované, lisované, sklenené, drevené a oceľové krídla spolu s rámami a posuvné systémy. Spoločnosť vďaka pružnosti a otvorenosti k potrebám partnerov a zákazníkov rozšírila svoj sortiment aj o rad doplnkového príslušenstva, ako sú prahy, kľučky, maskujúce pásky atď.


Vďaka zaangažovaniu do práce, bola presnosť a pozornosť venovaná každému detailu ponúkaných výrobkov rýchlo identifikovaná s profesionalitou a ocenená aj najnáročnejšími zákazníkmi.

INTERIÉROVÉ DVERE VOSTER
INTERIÉROVÉ DVERE VOSTER
INTERIÉROVÉ DVERE VOSTER

Značka Voster je na trhu už viac ako 20 rokov. Výrobca sa zameriava na rámové a doskové dverné krídla, pre ktoré je príznačná pevná konštrukcia, moderný vzhľad, presné spracovanie a dôraz na najmenšie detaily. V ponuke sú módne a originálne dekory, ktoré skrášlia interiér. Sú trvanlivé a dostupné v množstve variantov. Dvere sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, vďaka ktorým je zabezpečená odolnosť po dlhé roky.

KATALÓG VOSTER

KONTAKTNÝ FORMULÁR PRE INTERIÉROVÉ DVERE VOSTER

Na vyplnený formulár Vám odpovieme čo najskôr, v pracovných dňoch medzi 8. a 18. hodinou.

Výborne! Vaša správa bola odoslaná.

bottom of page