Interiérové dvere VOSTER

Interiérové dvere VOSTER

 

Spoločnosť Voster začala svoju obchodnú činnosť v roku 1993, ale mohlo by sa zdať, že jej pôvod siaha až do detských čias majiteľa spoločnosti, kedy spolu s láskou k prírode vychádzajúcej z lesných tradícii, sa zrodila túžba venovať sa práci s drevom. Dovtedy spoločnosť fungovala pod názvom Drevo-Hurt, ale po zavedení na trh značky Voster v roku 2012, prijala jej názov.

Realizácia nápadu sa rýchlo pretvorila na konečný výrobok, a stretla sa s veľkým záujmom. Od tej doby sa rámové krídla tešia uznaním a popularitou medzi zákazníkmi sa stali hlavným výrobkom spoločnosti. Postupom času, získavajúc skúseností a zavádzajúc do výroby inovatívne technológie, spoločnosť obohatila svoju ponuku o stále viac a viac nových vzorov a výrobkov.

V súčasnej dobe sa medzi výrobkami okrem rámových krídel nachádzajú aj dýhované, lakované, lisované, sklenené, drevené a oceľové krídla spolu s rámami a posuvné systémy. Spoločnosť vďaka pružnosti a otvorenosti k potrebám partnerov a zákazníkov rozšírila svoj sortiment aj o rad doplnkového príslušenstva, ako sú prahy, kľučky, maskujúce pásky atď.


Vďaka zaangažovaniu do práce, bola presnosť a pozornosť venovaná každému detailu ponúkaných výrobkov rýchlo identifikovaná s profesionalitou a ocenená aj najnáročnejšími zákazníkmi.

© 2018 by DoorMont s.r.o. . Proudly created with Wix.com

PRODUKTY V PONUKE

  • Kronopol

  • Krono Original

  • Classen

  • Kaindl

  • Kronoxonic

  • Facebook Social Icon

DoorMont s.r.o.

Nitrianska 372, 951 13 Branč

Predaj: 0948 756 848

Montáž: 0948 756 949 

e-mail: info@doormont.sk

web: www.doormont.sk

CREATED BY  KiWWWi.sk

Mono