top of page

Interiérové dvere VOSTER

Interiérové dvere VOSTER

 

Spoločnosť Voster začala svoju obchodnú činnosť v roku 1993, ale mohlo by sa zdať, že jej pôvod siaha až do detských čias majiteľa spoločnosti, kedy spolu s láskou k prírode vychádzajúcej z lesných tradícii, sa zrodila túžba venovať sa práci s drevom. Dovtedy spoločnosť fungovala pod názvom Drevo-Hurt, ale po zavedení na trh značky Voster v roku 2012, prijala jej názov.

Realizácia nápadu sa rýchlo pretvorila na konečný výrobok, a stretla sa s veľkým záujmom. Od tej doby sa rámové krídla tešia uznaním a popularitou medzi zákazníkmi sa stali hlavným výrobkom spoločnosti. Postupom času, získavajúc skúseností a zavádzajúc do výroby inovatívne technológie, spoločnosť obohatila svoju ponuku o stále viac a viac nových vzorov a výrobkov.

V súčasnej dobe sa medzi výrobkami okrem rámových krídel nachádzajú aj dýhované, lakované, lisované, sklenené, drevené a oceľové krídla spolu s rámami a posuvné systémy. Spoločnosť vďaka pružnosti a otvorenosti k potrebám partnerov a zákazníkov rozšírila svoj sortiment aj o rad doplnkového príslušenstva, ako sú prahy, kľučky, maskujúce pásky atď.


Vďaka zaangažovaniu do práce, bola presnosť a pozornosť venovaná každému detailu ponúkaných výrobkov rýchlo identifikovaná s profesionalitou a ocenená aj najnáročnejšími zákazníkmi.

Dverné krídla s rámom
KOLEKCIE PLATINIUM
Dverné krídla s povrchovou úpravou
Dverné krídla lakované
Rámovo-panelové dverové krídla
Dverné krídla sklené
Dverné krídla lisované
Dvere exteriérové
Zárubně
Posuvné systémy
Dverné krídla interiérové vchodové
Príslušenstvo
ONLINE KATALÓG
Stiahnuť katalóg v PDF
ONLINE KATALÓG
Stiahnuť si manuály v PDF
NÁVOD NA MONTÁŽ
OBJEDNAJTE SI U NÁS MONTÁŽ ALEBO SERVIS
Nemáte čas alebo chuť?
bottom of page