Dvere BEDEX

Bezpečnostné a protipožiarne dvere BEDEX sa začali vyrábať na prelome rokov 1993 a 1994. Z toho ľahko usúdiť, že spoločnosť má dlhoročné skúsenosti s výrobou, predajom a montážou. Cieľom spoločnosti je ponúknuť každému zákazníkovi perfektný výrobok a servis, zodpovedajúci nárokom na bezpečie, komfort a tomu primeranú cenu. Filozofiu značky BEDEX  najlepšie vystihuje slogan "Bezpečie nie je luxus!".

 


Bezpečnostné dvere

Bezpečnostné dvere BEDEX sú vyrábané na prvotriednych strojárskych zariadeniach Trumpf a sú konštruované z materiálov, ktoré zaručujú ich vysokú kvalitu. Do konštrukcie bezpečnostných dverí sú zabudované len riadne certifikované komponenty a materiály tak, aby výrobok zvládal aj tie najnáročnejšie skúšky odolnosti voči vlámaniu a protipožiarnej odolnosti.

 

Protipožiarne dvere

Oceľové protipožiarne dvere konštrukcie D1 nezvyšujú v požadovanom čase požiarnej odolnosti intenzitu požiaru a obsahujú len nehorľavé látky. Protipožiarny uzáver je zostava protipožiarnych dverí, ktoré sú zasadené do oceľovej protipožiarnej zárubne (štandardnej alebo špeciálnej - podľa požadovanej odolnosti).


Typy bezpečnostných dverí:

BEDEX Standard 2

BEDEX Standard 3

BEDEX FRD IV

BEDEX Vario D3

BEDEX Vario V3

BEDEX Vario VD 4

BEDEX Vario EL VD 3

BEDEX Vario EL VD 4

BEDEX Kavan MTL SP

BEDEX Atyp


Pozrite si galériu

=> GALÉRIA <=

 

Kontaktný formulár

Meno a priezvisko *:
Telefón  *:
Email:
Poznámky/ miesto montáže *:
Dokážte, že ste človek! Vyriešte tento príklad  - *