top of page

ZASKLIEVANIE BALKÓNOV, TERÁS A ALTÁNKOV

Rámový zasklievací systém

 

V panelových bytoch je zasklenie balkónov a lodžií čo raz viac a viac oceňované. Zasklenie balkónov umožňuje prijemne strávene chvíle pri odpočinku a relaxe, ma pozitívni vplyv na komfort pobytu v tejto miestnosti. Naše systémy Vás chránia pred škodlivými poveternostnými podmienkami ako aj pred dažďom a snežením. Rámové zasklievanie balkónov a lodžií sú zasklievane posuvnými systemamy . Tieto systémy sú vyrobené z hliníkových profilov, umožňujúce použitie pri rôznych typov okien a konštrukcií. Presun okna na oboch stranách pomocou špeciálnych bezudržbových ložísk je veľmi jednoduché. Pri použití špeciálnych zatváračou je veľkou výhodou , že žiadne z okien sa automaticky neotvorí vo vetre alebo prostredníctvom neoprávneným osobám zvonku. Veľkou výhodou zatvárača je že zabraňuje deťom v manipulácii zo systémom. Naše rámové a bezrámové systémy zvyšujú úroveň estetického vzhľadu budov.

 

Štandardne vybavenie rámového zasklenie:

  • Farba profilov: Biela

  • Tesnenie: Čierne

  • Výplň: sklo 4mm číre

  • Madlo: Štandard

 

Nadštandardne vybavenie za príplatok:

Možnosť farebného prevedenia podľa vzorkovnika RAL
Výplne je možne použiť do hrúbky 8mm, v rôznych prevedeniach skla kalené, bezpečnostné a izolačne. Tak tiež je možne použiť ako výplň odľahčený polikarbonat.
Madlo: štandard, prídavný zámok, veľmi obľúbene elegantné zapustené madlo s poistkou.

Rámové zasklievanie

Vonkajšie žalúzie

Rámové zasklievanie

Vonkajšie žalúzie

Bezrámový zasklievací systém

Bezrámové zasklievanie je vyhotovené dielcami z bezpečnostného skla. Sklenené diely sa posúvajú v koľajnicovom vedení. Tento spôsob posúvania a otáčania skiel umožňuje ich ľahké a bezpečné umývanie z vonkajšej i vnútornej strany. Otvorenie priestoru môže byť čiastočné alebo úplné.


Tabule skiel nemajú vertikálne orámovanie. Pri zatvorení všetkých tabúľ tieto tvoria na pohľad súvislú sklenenú plochu. Tabule skiel sa posúvajú a vytáčajú do vnútra lodžie (balkónu, terasy, verandy). Tabule prechádzajú cez 90, ale aj 45, 135 alebo ľubovolný uhol lomu koľajnice. Takto je možné zhrnúť tabule skiel aj na všetkých dvoch stranách lodžie, ako aj realizovať zasklenie napr. šesťhranného pôdorysu, alebo pôdorysu ľubovolnej krivky.


Vyhotovuje sa individuálne a nevyžaduje na stavebne lešenie.

 

Výhody:

  • podstatné obmedzenie pôsobenia hluku, prachu, exhalácií

  • zníženie tepelných strát a tým dosiahnutie úspor na vykurovaní

  • zaručená bezpečnosť pri použití bezpečnostného skla

  • zasklenie neruší architektonické prvky budovy a nemení jej vonkajší vzhľad

Bezrámové zasklievanie

Vonkajšie žalúzie

Bezrámové zasklievanie

Vonkajšie rolety

Zasklievanie terás a altánkov

Zimná záhrada je jeden zo spôsobov, ako si zväčšiť obytný priestor, ktorý vďaka veľkým preskleným plochám dokonale zapadá do prírody bez toho, aby narušoval jej prirodzenú krásu.

 

Príjemným a originálnym spôsobom dotvára vzhľad domu, ktorý je vďaka tomu oživený o výrazný estetický prvok.

 

Zakrytie terasy slúži ako ochrana pred zlými poveternostnými podmienkami. Tým sa Vaša terasa stane obývateľná počas celého roka. Pozitívom prekrytia terás je znižovanie nákladov na vykurovanie a zvyšovanie tepelno-izolačných vlastností.

 

Záhradné altánky vytvárajú príjemné súkromie pre posedenia alebo oslavy s priateľmi či rodinou, ktoré nemusíte prerušiť ani keď Vás prekvapí nepriazeň počasia.

Zasklievanie terás 1

Vonkajšie žalúzie

Zasklievanie terás 2

Vonkajšie rolety

Zasklievanie terás 3

Vonkajšie rolety

KONTAKTNÝ FORMULÁR PRE ZASKLIEVANIE

Na vyplnený formulár Vám odpovieme čo najskôr, v pracovných dňoch medzi 8. a 18. hodinou.

Výborne! Správa bola odoslaná.

bottom of page