top of page
Laminátové podlahy Classen

Laminátové podlahy CLASSEN

Laminátová podlaha CLASSEN, elegantná a trvalá podlaha, uznávaná a oceňovaná uživateľmi v rôznych krajinách. V Nemecku vyrábané laminátové parkety sú klasikou za rozumnú cenu. Laminátová plávajúca podlaha CLASSEN svojim vzhľadom poteší všetkých zákazníkov, ktorí ocenia rôznorodosť ponúkaných  kolekcií podláh CLASSEN. Všetky kolekcie sú vhodné pre podlahové vykurovanie.

Classen podlahy City

Laminátová podlaha CLASSEN  kolekcia CITY je podlaha o hrúbke 7 mm, ktorá sa vyznačuje dobrou oderuvzdornosťou a triedou záťaže AC4/32. Pokladá sa bezlepovým spôsobom systémom easy connect ( u 4V-fugy systém megalock). Podlaha má drevnú štruktúru a povrch je antistatický, odolný proti vlhkosti a vhodný na podlahové vykurovanie.

Classen podlahy Life

Laminátová podlaha CLASSEN  kolekcia LIFE je podlaha o hrúbke 7 mm, ktorá sa vyznačuje dobrou oderuvzdornosťou a triedou záťaže AC3/31. Pokladá sa bezlepovým spôsobom systémom easy connect. Podlaha má drevnú štruktúru a povrch je antistatický, odolný proti vlhkosti a vhodný pre podlahové vykurovanie.

Classen podlahy Joy

Laminátová podlaha CLASSEN  kolekcia JOY je podlaha o  hrúbke 8 mm, ktorá sa vyznačuje vysokou oderuvzdornosťou a triedou záťaže AC4/32. Pokladá sa bezlepovým spôsobom systémom megalock. Podlaha má drevnú štruktúru a povrch je antistatický, odolný proti vlhkosti a vhodný pre podlahové vykurovanie.

Laminátová podlaha CLASSEN  kolekcia CITY
Laminátová podlaha CLASSEN  kolekcia LIFE
Laminátová podlaha CLASSEN  kolekcia JOY

Classen podlahy Adventure 4V

Laminátová podlaha CLASSEN  kolekcia ADVENTURE 4V (úzka doska) o hrúbke 8 mm, sa vyznačuje vysokou oderuvzdornosťou a triedou záťaže AC4/32. Pokladá sa bezlepovým spôsobom systémom megalock. Podlaha má drevnú štruktúru s 4V-fugou po všetkých stranách. Povrch je antistatický , odolný proti vlhkosti a vhodný pre podlahové vykurovanie.

Classen podlahy Nature 4V

Laminátová podlaha CLASSEN  kolekcia NATURE 4V o hrúbke 8 mm, sa vyznačuje vysokou oderuvzdornosťou a triedou záťaže AC4/32. Pokladá sa bezlepovým spôsobom systémom megalock. Podlaha má synchrónnu štruktúru s 4V-fugou po všetkých stranách. Povrch je antistatický , odolný proti vlhkosti a vhodný pre podlahové vykurovanie.

Classen podlahy Premium 4V

Laminátová podlaha CLASSEN  kolekcia PREMIUM 4V ( úzka doska ) o hrúbke 8 mm, sa vyznačuje vysokou oderuvzdornosťou a triedou záťaže AC4/32. Pokladá sa bezlepovým spôsobom systémom megalock. Podlaha má synchrónnu štruktúru s 4V-fugou po všetkých stranách. Povrch je antistatický , odolný proti vlhkosti a vhodný pre podlahové vykurovanie.

Laminátová podlaha CLASSEN  kolekcia ADVENTURE 4V
Laminátová podlaha CLASSEN  kolekcia NATURE 4V
Laminátová podlaha CLASSEN  kolekcia PREMIUM 4V

Classen podlahy Discovery

Extravagant Dynamic I

Extravagant Dynamic II

Laminátová podlaha CLASSEN  kolekcia DISCOVERY 4V ( úzka doska ) o hrúbke 10 mm, sa vyznačuje vysokou oderuvzdornosťou a triedou záťaže AC4/32. Pokladá sa bezlepovým spôsobom systémom megalock. Podlaha má synchrónnu štruktúru s 4V-fugou po všetkých stranách. Povrch je antistatický , odolný proti vlhkosti a vhodný pre podlahové vykurovanie.

Laminátová podlaha CLASSEN EXTRAVAGANT kolekcia Dynamic I 4V (úzka lamela) o hrúbke 8 mm, ktorá sa vyznačuje vysokou oderuvzdornosťou a triedou záťaže AC4/32. Pokladá sa bezlepovým spôsobom systémom megalock. Podlaha má synchrónnu štruktúru s 4V-fugou po všetkých stranách.Povrch je antistatický, odolný proti vlhkosti a vhodný pre podlahové vykurovanie.

Laminátová podlaha CLASSEN EXTRAVAGANT kolekcia Dynamic II 4V je podlaha o hrúbke 8mm, ktorá sa vyznačuje vysokou oderuvzdornosťou a triedou záťaže AC4/32. Pokladá sa bezlepovým spôsobom systémom megalock. Podlaha má synchrónnu štruktúru heliochrome s 4V-fugou po všetkých stranách. Povrch je antistatický, odolný proti vlhkosti a vhodný pre podlahové vykurovanie.

Laminátová podlaha CLASSEN  kolekcia DISCOVERY 4V
Laminátová podlaha CLASSEN EXTRAVAGANT
Laminátová podlaha CLASSEN EXTRAVAGANT

Classen podlahy The Brush 4V

Laminátová podlaha CLASSEN  najnovšej kolekcie The Brush 4V je podlaha o hrúbke 8mm, ktorá sa vyznačuje veľmi vysokou oderuvzdornosťou a triedou záťaže AC5/33. Pokladá sa bezlepovým spôsobom systémom megalock. Podlaha má hlbokú synchropórovú štruktúru - Ramisco  s 4V-fugou po všetkých stranách. Povrch je antistatický, odolný proti vlhkosti a vhodný pre podlahové vykurovanie.

Laminátová podlaha CLASSEN  najnovšej kolekcie The Brush 4V
bottom of page