Vchodové dvere

Dvere od Doormont s.r.o.

Vchodové dvere

Drevené či drevohliníkové vchodové dvere sú vizitkou domu. Vchodovými dverami vstupujeme do domu, je to náš prvý kontakt, prvý dojem. Preto kladieme na kvalitu vchodových dverí veľký dôraz a chceme, aby nás čo najlepšie reprezentovali.

Vchodové vstupné dvere

Vchodové - vstupné drevené dvere sú vyrábané v rôznych profiloch s rámovou alebo sendvičovou konštrukciou krídla. S sortimente drevené vchodové dvere z vonkajšej strany chránená hliníkovým plášťom: drevohliníkové vchodové dvere.

Drevené dvere

Novinkou sú drevené dvere, ktoré sú vyvinuté špeciálne pre pasívne domy a vyhovujú náročným architektonickým požiadavkám. Do pasívnych a nízkoenergetických domov sú vhodné vchodové dvere, aj drevohliníkové vchodové dvere

Možno si vybrať z týchto materiálov dverí

  • smrek
  • smrekovec
  • meranti
  • dub

Podľa potreby môžeme kombinovať pri dverách konštrukcie sklenené a drevené výplne. Štandardné vyhotovenie výplní zaisťuje dokonalú tepelnú izoláciu, dlhodobú stabilitu a vysokú bezpečnosť využitím týchto prvkov: Kvalita a stabilita vchodových dverí je daná nielen kvalitnými materiálmi a overenou konštrukciou, ale aj starostlivým prevedením všetkých detailov. Najmodernejšie výrobné technológie umožňuje predĺženie životnosti.

Vchodové dvere sú osadené:

Dvere majú nové prahy, ktoré sú delené a prerušujú tepelný most. Tesnia v dvoch úrovniach a sú doplnené podkladovými profilmi (voliteľne s napojením na hydroizoláciu). Úžitkové vlastnosti vchodových dverí možno na želanie rozšíriť o ďalšie prvky: Dodávka bezpečnostného vrchného kovania a bezpečnostných vložiek. Možnosť dodania viac vložiek s rovnakým kľúčom, prípadne uzamykací systém s hierarchickým usporiadaním kľúčov (rôzne prístupové práva).

Výhody vchodových dverí Dre a Benedoor

Dre

BENEDOOR, s.r.o.