Plastové okná

Pracujeme s okennými profilmi ako Gealan ,Aluplast ,Inoutic.Zašlite nám Vašu požiadavku a my Vám vypracujeme cenovú ponuku. 

Strešné okná SKYLIGHT -  k odberu do 7 dní

              
                      ZÁRUKA 10 rokov


strešné okná
V súčasnosti sa stáva čoraz viac väčším trendom podkrovné bývanie. Aby malo však bývanie v podkroví svoje čaro a originálnosť je dôležité venovať dostatočnú pozornosť správnemu výberu vhodného strešného okna, ktoré plní hneď niekoľko funkcii: presvetľuje podkrovné priestory, umožňuje vetranie miestnosti, vizuálny kontakt s okolím a rovnako aj opticky zväčšuje obytný priestor v podkroví. Oproti štandardným oknám je v prípade strešných okien dôležité zvážiť ich osadenie, spôsob otvárania, výber materiálu a v neposlednom rade aj ich údržbu.
Strešné okná Skylight sú novinkou na trhu strešných okien. Možno ich použiť pre každý typ interiéru. Nevyžadujú žiadnu údržbu, preto ich použitie je veľmi jednoduché a veľmi praktické. Poskytujú dobrú tepelnú a zvukovú izoláciu, bezpečnosť pri používaní i montáži, sú dokonale odolné proti všetkým poveternostným podmienkam, čím nám zaručujú dlhodobú životnosť.
Strešné okná sú vyrábané z kvalitného PVC materiálu, ktorý má v porovnaní s drevom oveľa dlhšiu životnosť, je vysoko vodoodolný a najvhodnejší do vlhkého prostredia. Dostupné sú farebné odtiene: biela, zlatý dub, orech a mahagón.
Neodmysliteľným doplnkom každého strešného okna sú interiérové rolety, ktoré dokonale zachytia intenzitu slnečného svetla, v závislosti na výbere typu látky. Pri výbere zatemňujúcich látok nám rolety zabezpečia dokonalé zatemnenie miestnosti, čím nám umožnia nerušený spánok aj počas denného svetla.
Okrem strešných okien v ponuke nájdete aj strešné výlezy Skylight, ktoré sú založené na konštrukcii strešného okna Skylight a sú vyrobené z tých istých materiálov ako strešné okná. Výlez otváraný na stranu je vybavený poistkou proti otvoreniu/zatvoreniu, ktorá zaisťuje okno otvorené na 90 stupňov a umožňuje bezpečný výstup na strechu.
Prednosti strešných okien Skylight:
esteticky zaoblený profil z PVC, odolný proti znečisteniu a stárnutiu PVC, nereagujúci na vlhkosť a zmeny teploty
nevyžaduje žiadnu údržbu - ani kovania
inovačný systém kyvno-výklopného kovania zaručuje ľahkú a funkčnú obsluhu
dokonalé utesnenie vďaka systému štyroch tesnení
izolačné dvojsklo s koeficientom U=1,0 Wm2/K (podľa EN 674), vonkajšie tvrdené bezpečnostné sklo
ako jedno z mála na trhu v ponuke s fóliami imitujúcimi drevo
plechové obloženie s práškovými polyesterovými lakmi
tesniace lemovania na ploché a vlnité strešné krytiny
vetracie kľučky vo farbe PVC
Dekory
strešné okná - zlatý dub
zlatý dub strešné okná - orech
orech strešné okná - mahagón

 

 

z