Dvere od Doormont

Bezpečnostné dvere

Bezpečnostné dvere BEDEX, BENEDOOR, HI-SEC a SECURIDO sú kvalitné a pritom cenovo dostupné značky bezpečnostné dvere. Už v základnom prevedení Vám ich vieme dodať vrátane novej zárubne a v protipožiarnom prevedení, pričom farebné prevedenie zárubne je rovnaké, ako farebné prevedenie krídla dverí.

 

Dvere s vysokou kvalitou

Zaručujú vysokú kvalitu spracovania. Ich konštrukcia je z materiálov od preverených a osvedčených výrobcov, ktorí sú zárukou prvotriednej kvality týchto materiálov. Do konštrukcie bezpečnostných dverí sú použité iba riadne certifikované komponenty a materiály tak, aby celkový výrobok uspel v náročných skúškach odolnosti proti vlámaniu. Veľkou prednosťou bezpečnostných dverí je prvotriedne spracovanie oblasti zámku. V oblasti zámku sú u nás využívané výhradne originálne rozvorové zámky renomovaných preverených výrobcov. Máme teda záruku, že sú vyrábané a homologizované k tomu, že spoľahlivo ovládajú rozvorový systém. Rozdiely medzi jednotlivými zámkami v bezpečnostných dverách a zámky, ktoré sú použité v jednotlivýych dverách Vám radi vysvetlíme priamo u nás v predajni, alebo telefonicky, či e-mailom. 

 

Bezpečnostné dvere - bezpečnostné a protipožiarne riešenia

Bezpečnosť je v dnešnej dobe dôležitý aspekt každého obytného objektu. Naša firma sa preto už niekoľko rokov špecializuje na predaj kvalitných a preverených bezpečnostných dverí do bytu a domu, prídavných, protipožiarnych dverí.
Nami ponúkané bezpečnostné vchodové dvere - interiérové ​​dvere, ktoré spadajú do 2. až 4. bezpečnostnej triedy, musí vždy spĺňať vysoké požiadavky na zvukovú a tepelnú izoláciu vrátane požiarnej odolnosti. Okrem preverených bezpečnostných prvkov kladieme dôraz aj na dizajn ponúkaných výrobkov. Naše produkty ponúkame s niekoľkými druhmi povrchovej úpravy - dyha, laminát, masívne drevo. Práve kombinácia povrchovej úpravy, dizajnu a veľkého množstva dostupných farieb zaručuje, že si u našej spoločnosti vyberie bezpečnostné dvere naozaj každý.
Výroba dverí do Vášho domu, bytu či komerčného prebieha na mieru, podľa individuálnych požiadaviek každého zákazníka. Zaručujeme tiež splnenie všetkých bezpečnostných certifikátov a kontrol, ktoré musia dvere 3. alebo 4. triedy spĺňať. Ďalej máme v ponuke všetko príslušenstvo, ako sú zárubne a bezpečnostné kovania.

 

 

dvere bezpečnostné hi-sec

 

bezpečnostné dvere securido

dvere benedoor