bezpečnostné dvere Sofia s montážou,murárske vy spravovanie od 339 eur

2 bezpečnostná trieda
demontáž pôvodnej zárubne
montáž novej zárubne a murárske vyspravky 

 

 

 

 

Kontaktný formulár

Meno a priezvisko *:
Telefón  *:
Email:
Poznámky / miesto montáže *:
Ak chcete dokázať, že ste človek, prosím vyriešte  - *
 

mada-f-wz

 

 

 

          

 

DVERE OD DOORMONT - PROFIL SPOLOČNOSTI

 

Spoločnosť DoorMont s.r.o.vznikla v roku 2009.Na trhu firma pôsobila v montážach dverí 12 rokov. Po zozbieraní dostatočných skúseností sme v roku 2012 otvorili kamennú predajňu dverí.Sústreďujeme sa na predaj a montáž interiérových,lamelových,zalamovacích,bezpečnostných,vchodových a protipožiarnych dverí. U nás nájdete dvere aj do existujúcej zárubne,alebo obloženie interiérovej zárubňe.

Do svojej činnosti sme zaradili predaj a montáž plastových okien profilu Aluplast,Inoutic,Zendow.Salamander,Rehau s dodaním 7 pracovných dní. Ponúkame tiež príslušenstvo k oknám-sieťky,parapety,žalúzie. Taktiež ponúkame predaj a montáž garážových brán,bambusových a látkových, vertikálnych roliet, vonkajších žalúzií a markíz. Našou prioritou je spokojnosť zákazníka čo sa týka kvality nášho ponúkaného tovaru,kvality montáže a v neposlednom rade aj ceny.Na  tovar zakúpený u nás poskytujeme záručný aj pozáručný servis a opravy tovaru . Samozrejmosťou je zameranie a nepretržitý kontakt so zákazníkom.

 

Tešíme sa na Vás.DoorMont s.r.o.

Otváracie hodiny : po-pia od 10,00- 17,00 alebo  po tel.dohovore.

0948 756 848 


Zároveň Vám poskytneme pozáručný servis a opravy. Bližšie informácie na telefónnom čísle :0948 756 848

 

Nové: V prípade akýchkoľvek otázok nám môžete napísať prostredníctvom kontaktného formulára, ktorý nájdete TU.  PerfectDoor - aktualizovaná ponuka!!!

Pozrite si aktuálnu ponuku interiérových dverí od spoločnosti PerfectDoor. Ponukový katalóg nájdete v sekcii po klinutí na obrázok nižšie.

 


NOVINKA!!! - V ponuke máme pre Vás dvere od výrobcu Porta

Pozrite si najnovší katalóg spoločnosti Porta, ktorá ma s výrobou dverí už viac ako 20 ročné skúsenosti.Bezpečnostné a protipožiarne dvere BEDEX

V našom sortimente nájdete kvalitné bezpečnostné a protipožiarne dvere za rozumnú cenu od renomovaného českého výrobcu BEDEX.

 


NOVINKA - Nákup na splátky

Nakupovať na splátky môžete odteraz už aj u nás. V spolupráci so spoločnosťou Quatro sme pripravili možnosť splátkového nákupu. Vyberte si svoje dvere ešte dnes.


Quatro - jednoduchý nákup na splátky

 

Do sortimentu sme pre Vás zaradili NOVINKU - kvalitné interiérové dvere značky VOSTER

Nášu ponuku sme rozšírili o podlahy značky CLASSEN za skvelé ceny. Informujte sa telefonicky alebo navštívte našu predajňu.

Zatiaľ nie sú vložené žiadne príspevky.